Koltuk & Yatak Yıkama

Kağıthane Seçim Halı Yıkama ve temizlik hizmetleri olarak en Uygun Fiyatlarla, En Profesyonel Koltuk ve Yatak Yıkama Hizmetini Sunmaktayız. Son Teknoloji Koltuk ve Yatak Yıkama Makineleri, Alanında 20 Yıldır Tecrübeli Koltuk Ve Yatak Yıkama Ekibi Ve Geniş Servis Ağımız Ile Tüm İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

• • • • •

Koltuk ve Yatak Yıkama Hizmetimizde işlem Adımlarımız Aşağıdaki Şekildedir; 

• İşlem; Antibakteriyel İlaçlama
– Bu Aşamada Koltuk ve Yataklarınızın Kumaşları Antibakteriyel Ve Anti-Alerjen Özellikli Yıkama Şampuanlarımızla Ilaçlanır.

• İşlem; Buhar Uygulaması
– Bu Aşamada Ise ilaçlanan Koltuk ve Yataklarınız Üzerine; 140 Dereceye Varan Buhar Ile Leke Yumuşatma Ve Bakterileri Tutundukları Yerden Gevşetme Amacıyla Yoğun Buhara Maruz Bırakma işlemi Uygulanır.

• İşlem; Fırçalama
– Bu Aşamada Koltuk ve Yatak Yüzeyindeki Leke Ve Kirler, Lekenin Yoğunluğuna, Lekenin Tutunduğu Bölgeye Ve Yatağın Kumaş Türüne Göre El Fırçası Ile Veya Makine Fırçalama Tekniği Ile Fırçalanır. Bu Işlemde Koltuk ve Yatağın Kumaş Türü, Hangi Fırçalamanın Yapılacağı Konusunda Belirleyici Unsurdur. Hassas Kumaşlarda El Ile Fırçalama Tercih Edilirken, Güçlü, Sert Ve Kalın Kumaşlarda Makine Ile Fırçalama Tercih Edilebilir.

• İşlem; Sıcak Su İle Yıkama
– Bu Işlemimizde; Son Teknoloji, Güçlü Vakumlu Ve Leke Çıkarma Özelliği Olan Özel Koltuk Ve Yatak Yıkama Makinelerimiz Ile Yataklarınızı Sıcak Su Ile Yıkıyoruz. Güçlü Makinelerimiz Sıcak Suyu Yatak Kumaşının Ve Süngerinin Derinliklerine Kadar Ulaştırdığı Gibi Aynı Şekilde De Geri Çekmekte Ve Derinlemesine Bir Temizlik Sağlamaktadır. Sıcak Su, Kullanılan Ilacın Yoğunluğu Ve Yıkama Ekibimizin Tecrübesi Ile Bu Işlemler Sırasında Yataklarınızdaki Neredeyse Tüm Lekeler Tamamen Çıkar Ve %100 Hijyenik Bir Hal Alır.
Not: Yatak Kumaşları Hassas Ve Pamuk Yoğunluklu Olduğu Için Fırçalama Işlemi Yapılmayabilir. Ayrıca Yataklarda Leke Çıkarma Gibi Bir Garantimiz Söz Konusu Değildir Fakat Yapılacak Yıkama Işlemi Ile %100 Hijyen Sağlanacaktır.

• İşlem; Vakum & Durulama
– Koltuk ve yatak Yüzeyinde Kalan Tüm Suyu Ve Yıkama Şampuanını Son Bir Defa Daha Vakumlayarak Nem Oranını Minimuma Düşürüyoruz. Bu Sayede Koltuklarınız Çok Daha Hızlı Kuruyarak Kullanılabilir Hale Geliyor. 

seçim halı yıkama kağıthane

Tüm Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Son teknoloji koltuk yıkama makineleri ve alanında uzman halı yıkama ekibimiz ile %100 profesyonel hizmet veriyoruz.

Bizi Arayın

Koltuk Yıkama

Son teknoloji koltuk yıkama makineleri ve alanında uzman koltuk yıkama ekibimiz ile %100 profesyonel hizmet veriyoruz.

Bizi Arayın

Stor Perde Yıkama

Stor ve zebra türü perdelerinizi profesyonel ve %100 hijyenik bir şekilde temizleyip sizlere teslim ediyoruz.

Bizi Arayın

Yerinde Halı Yıkama

Cami, yurt, AVM ve dernek gibi alanlarda yer alan yere sabit halı ve halıflekslerinizi en uygun fiyatlarla yıkıyoruz.

Bizi Arayın
shape shape-dark
Memnun Müşterilerimiz

Bizi Tercih Edenler

client
Zeliha Gökmen
Kağıthane

5 yıldan fazla süredir halılarımı Seçim halı yıkama fabrikasına veriyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

client
Şebnem Keskin
Şişli

Uzun yıllardır halılarımı ergün beye teslim ederim ve çokta memnunum. Ayrıca fiyatları da gayet uygun. Hiç düşünmeden arayabilirsiniz.

client
Havva Yurt
Beyoğlu

Sürekli olarak yıllardır seçim halı fabrikasına emanet ediyorum halılarımı ve bugüne kadar bir sorunla karşılaşmadım

Bizi Arayın